Prosinec 2010

K registraci

28. prosince 2010 v 19:23
Prosím napište mi do "Zpráva autorovi" své jméno, čtyrkolku nebo moto. Číslo, pokud chcete své oblíbené a bude volné, zablokuju vám ho. Čísla dostanete při přejímce. A hlavně kontakt na sebe, ať vám můžu potvrdit registraci, případně odpovědět na otázku.
Do závodu budou puštěni pouze dospělí a děti starší 16ti let (s písemným souhlasem rodičů).

Hobby motocross závody

10. prosince 2010 v 21:43
Kde: trať Holý Vrch u Mořiny (GPS: 49.965949,14.222188)
Kdy: 15. 1. 2011 od 9h
Kdo: všichni nadšenci a blázni

Už nás nebaví sedět doma a nostalgicky sjíždět fotky z minulého roku, tak jsme se rozhodli svolat všechny fandy MX ježdění a uspořádat komorní akcičku nejen pro známé a kamarády. Jestli chceš strávit fajn sobotu ve společnosti stejných nadšenců jako jsi sám a ještě si trochu zablbnout na svém motostrojku, neváhej a zaregistruj se!

Jak to bude? Máme za lubem vypsat dvě kategorie čtyřkolek, závod motorek bez rozdílu tříd a soutěž o nejdelší skok do rokle. Přesná specifikace včetně pravidel bude oznámena na základě potvrzených registrací v prvním lednovém týdnu. Ale není se čeho bát - zajezdíte, pobavíte a užijete si určitě mooooc!
Čajík, rumík a závodní klobásky budou nachystány v míře veliké...

P.S: V případě nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje změnu názvu akce na Hnědého Skokana :-)

Přesnější informace budou zveřejněny týden před závodem. Registrace bude probíhat pouze přes internet (Zpráva autorovi) a bude ukončena 12.1.2011.